Sıkça Sorulan Sorular

Hafta içi 07:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir, ancak hafta sonu ve resmi tatillerde hizmet verilememektedir.

Sabahçı Eğitim Programı

Öğlenci Eğitim Programı

Özel Okul Dönüşü Eğitim programı

Satranç, İngilizce, Zeka oyunları, Robotik Kodlama, Piyano, tenis, eğlenceli bilim ve çeşitli aktiviteler

Sınıflarımız 12 kişiliktir.

Olmazsa olmaz kuralımız; her çocuk kendi yaşıtlarıyla aynı sınıfta olmaktadır, karma sınıfımız yoktur.

Yemekler kendi mutfağımızda, profesyonel aşçımız tarafından pişirilmektedir. Tamamen organik ve taze ürünler seçilmektedir. Süt ve süt ürünlerinde sütaş markası tercih edilmektedir.

Merkezimizde öğrenciler ödevlerini, sınıf ve branş öğretmenleri gözetiminde yapmaktadırlar. Ödevin amacı işlenen konuların pekiştirilmesi ve öğrenci tarafından tam         olarak anlaşılmasını sağlamaktır. Sadece bitirmiş olmak için yapılan ödevler amacına ulaşmamaktadır. Bu nedenle öğretmenlerimiz tüm öğrencilerin ödevlerini               anlayarak ve konuyu tam öğrenerek tamamlamalarına yardımcı olmaktadır.

Merkezimizde her öğrencinin okulu tarafından verilen sınav takvimi alınarak sınavları takip edilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerimizin defterleri ve çalışma kağıtları incelenerek sınava yönelik alıştırmalar öğretmenlerimiz tarafından hazırlanır. Sınav çalışmaları son güne bırakılmadan sınav haftasına yayılarak yapılır. Böylece öğrencilerimizin sınav başarılarının artırılması sağlanır.

Okula devam edemeyip kaçırılan dersler veya sınıfta yeterince kavranılamayan konular eğitim merkezimizde öğretmenlerimiz tarafından tekrarlanıp, çalışma kağıtları ile pekiştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerimizin tüm derslerini eksiksiz öğrenmeleri hedeflenmektedir.

Velilerimiz ile sürekli olarak iletişim halindeyiz.Aylık bilgilendirme raporlarıyla öğrencilerin ders içi davranışları ve başarı durumları ayrıntılı olarak velilerimize gönderilmektedir.

Kayıtlarımız okulların başladığı döneme kadar sürmektedir. Ancak sınıflarda kontenjan olması durumunda ara dönemlerdede velilerimiz kayıt yaptırabilmektedir.

Kayıt sırasında öğrenci kimlik fotokopisi, öğrencinin iki adet vesikalık fotoğrafı istenmektedir. Velilerimizin kayıt formu ve kayıt sözleşmesini doldurmaları halinde kayıt yaptırabilmektedir.

Eğitim ücreti için kurumumuza başvurunuz.

Kurumumuz okulların açık olduğu günlerde tam gün olarak hizmet vermektedir. Yarıyıl ve Yaz tatilinde hizmet vermemektedir.

Profesyonel şirketler tarafından servis hizmeti verilmektedir.